KONST / Litografier / Litografi 5213636
*
nr 521 3636
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Litografi, Madeleine Pyk, "Grace Jones" 13/50
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
Sista tid för bud online:
måndag 28 april 2008
kl 16:00:55
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/4 08:41:48
1
500 kr
28/4 13:58:20
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier madeleine pyk svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
2118 Blandteknik
Madeleine Pyk (f. 1934), "Ryttare". Signerad "Rosa..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:27
-
2114 Blandteknik
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. "Skeppsholmen". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:23
-
2117 Blandteknik
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. "sweiz". Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:15
*
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
nr 521 3636
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Litografi, Madeleine Pyk, "Grace Jones" 13/50
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 550 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 28 april 2008 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
28/4 08:41:48 | 1 | 500 kr |
28/4 13:58:20 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier madeleine pyk svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
2118 Blandteknik
Madeleine Pyk (f. 1934), "Ryttare". Signerad "Rosa..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:27 -
2114 Blandteknik
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. "Skeppsholmen". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:23 -
2117 Blandteknik
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. "sweiz". Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:15